واکس زدن – صیقل دادن ایران تحقیقات بیمارستان

واکس زدن – صیقل دادن: ایران تحقیقات بیمارستان بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اختلاف نظر تاج و کفاشیان بر سر قرارداد ناظم‌الشریعه

سرپرست کمیته فوتسال در حالی از تمدید قرارداد هر سال مربیان تیم ملی خبر داده که مدیر فدراسیون می‌گوید ناظم‌الشریعه تا جام‌جهانی سرمربی تیم ملی است. 

اختلاف نظر تاج و کفاشیان بر سر قرارداد ناظم‌الشریعه

اختلاف نظر تاج و کفاشیان بر سر قرارداد ناظم الشریعه

عبارات مهم : اختلاف

سرپرست کمیته فوتسال در حالی از تمدید قرارداد هر سال مربیان تیم ملی خبر داده که مدیر فدراسیون می گوید ناظم الشریعه تا جام جهانی سرمربی تیم ملی هست.

به گزارش ایسنا، قرارداد سرمربیان تیم ملی فوتسال بر اساس یک قانون نانوشته همواره سالیانه تمدید شده است است ولی با تاریخ سازی فوتسال کشور عزیزمان ایران در دو سال اخیر، انتظار می رفت قرارداد محمد ناظم الشریعه به صورت بلند مدت تمدید شود. با این حال علی کفاشیان چندی پیش در گفت وگو با ایسنا از تمدید سالیانه قرارداد ناظم الشریعه خبر داد و گفت، قرارداد مربیان تیم ملی به صورت مرحله ای تمدید می شود و این، بستگی به نتیجه های آن ها در مسابقه های دارد.

اختلاف نظر تاج و کفاشیان بر سر قرارداد ناظم‌الشریعه

بعد از این اظهار نظر، جو منفی علیه کادر فنی تیم ملی به وجود آمد آیا که آن ها علی رغم اظهاراتشان، به هر قیمتی حاضر به تمدید موقت قراردادشان شده است بودند. از همین رو به دنیال این نگرانی ها، دیروز (شنبه) مهدی تاج طی تماسی با سرمربی تیم ملی به او اطمینان داد که تا آخر جام جهانی ۲۰۲۰ هدایت تیم ملی فوتسال را به عهده خواهد داشت و تمدید بلند مدت قرارداد، خواسته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است.

تمدید موقت قرارداد مربیان ملی میراثی به جا مانده از وقت ریاست رضا افتخاری در کمیته فوتسال است و این شائبه به وجود می آید که افتخاری به عنوان مشاور کفاشیان، پیشنهاد تمدید موقت قراردادها را داده باشد. در هر حال اختلاف نظر بین کفاشیان و تاج بر سر قرارداد اعضای کادر فنی تیم ملی در بیانات این دو کاملا مشهود است و باید منتظر ماند و دید آینده صحت ادعای کدام یک را اثبات خواهد کرد.

سرپرست کمیته فوتسال در حالی از تمدید قرارداد هر سال مربیان تیم ملی خبر داده که مدیر فدراسیون می‌گوید ناظم‌الشریعه تا جام‌جهانی سرمربی تیم ملی است. 

واژه های کلیدی: اختلاف | فوتسال | افتخاری | قرارداد | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs